در هفتمین شب از اجراهای سی‌وچهارمین جشنواره تئاتر فجر، 9 اثر نمایشی در بخش صحنه‌ای، 9 اثر نمایشی در بخش به علاوه تئاتر و 6 نمایش در بخش خیابانی و محیطی به اجرا در می‌آیند.

به گزارش خبرنگار فرهنگی آنا، در هفتمین شب از اجراهای سی‌وچهارمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر تالار‌های چهارسو، تالار سایه و تالار قشقایی مجموعه تئاترشهر، تماشاخانه سنگلج، تئاتر مولوی، تالار حافظ، سالن استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر، تالار استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران و تماشاخانه سرو میزبان آثار بخش صحنه‌ای خواهند بود.

آثار بخش صحنه‌ای:

1- تکه‌های سنگین سرب ( ن و ک: ایوب آقاخانی/ ساعت ۱۸:۰۰) تالار چهارسو

2- تعبیر خواب (ن و ک: صمد آذرخش/ ساعت ۱۷:۰۰ و ۱۹:۰۰) تالار سایه

3- دعوت به دو نمایش... (ن و ک: محمد رحمانیان/ ساعت ۱۷:۳۰ و ۱۹:۳۰) تالار قشقایی

4- ملودی شهر بارانی (ن: اکبر رادی/ ک: علیرضا پارسی/ ساعت ۱۷:۰۰ و ۲۰:۰۰) تماشاخانه سنگلج

5- شرم و دغدغه (ن و ک: سید جواد اشکذری/ ساعت ۱۷:۰۰ و ۱۹:۰۰) تئاتر مولوی

6- وقتی ما مردگان بر... (ن: سمیرا اتفاق/ ک: شهاب آگاهی/ ساعت ۱۸:۰۰ و ۲۰:۳۰) تالار حافظ

7- طپانچه خانم (ن: محمد امیر یار احمدی/ ک: شهاب الدین حسین پور/ ساعت ۱۸:۰۰ و ۲۰:۴۵) تالار استاد سمندریان تماشاخانه ایرانشهر

8- عاشقانه فریدون (ن و ک: علی اصغر ثلاثی/ ساعت ۱۷:۰۰ و ۱۹:۰۰) تالار استاد انتظامی خانه هنرمندان ایران

9- ماهی‌های نه ماهه (ن: صابر محمدی/ ک: مهدی تنگستانی زاده/ ساعت ۱۷:۰۰ و ۱۹:۰۰) تماشاخانه سرو

آثار بخش به علاوه تئاتر فجر:

1- اژدهاک (ن: بهرام بیضایی / ک: مهدی پورخیاط/ ساعت ۱۸:۰۰ و ۱۹:۳۰) تماشاخانه ارغنون

2- صندلی‌ها (ن: اوژن یونسکو/ ک: حسین رحیمی/ ساعت ۱۷:۰۰ و ۲۰:۰۰) تئاتر باران

3- آنالیز (ن: آرش وزیرنظامی/ ک: سیما شیبانی/ ساعت ۱۸:۰۰ و ۱۹:۰۰ و ۲۰:۰۰) خانه نمایش دا

4- کمد دیواری (ن: کیوان میرمحمدی/ ک: کاوه مرحمتی/ ساعت ۱۸:۰۰ و ۲۰:۰۰) سالن استاد خسروشکیبایی تماشاخانه سه‌نقطه

5- آشوویتس (ن و ک: شهرام ابوالقاسمی/ ساعت ۱۹:۰۰ و ۲۱:۰۰) سالن استاد رکن‌الدین خسروی تماشاخانه سه‌نقطه

6- نارنجیغ (ن: محمدرضا سجادیان/ ک: بهادر آذری/ ساعت ۱۸:۰۰) تماشاخانه استاد مشایخی

7- قایقانع (ن: محمدرضا سجادیان/ ک: بهادر آذری/ ساعت ۲۰:۰۰) تماشاخانه استاد مشایخی

8- آپارت/ مان (ن و ک: کیوان سررشته/ ساعت ۱۹:۰۰) موج نو

9- کشتنِ کفترِ چاهی (ن: محمد چرمشیر/ ک: رضا حداد/ ساعت ۱۵:۰۰) تئاتر آفتاب

آثار بخش نمایش‌های خیابانی و محیطی:

1- پریگرینوس (ن و ک: جرزی زون/ ساعت 15:30/ از لهستان) محوطه تئاتر شهر

2- بودن یا نبودن در میدان جنگ (ن و ک: سعید خیرالهی/ ساعت 16:30/ از دهلران) محوطه تئاتر شهر

3- عروسک‌ها عاشق می‌شوند (ن و ک: سمانه موسوی/ ساعت 17/ از تهران) محوطه تئاتر شهر

4- خانه (ن و ک: خداداد خدام/ ساعت 18/ از اراک) محوطه تئاتر شهر

5- مین بال (ن: محسن مهدویان/ صادق حسین پور/ ساعت 17/ از رشت) باغ هنر (خانه هنرمندان ایران)

6- خوشه برنج (ن و ک: محسن اردشیر/ ساعت 17 از آمل) محوطه برج میلاد

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =

پربازدیدهای سرویس

آخرین اخبار

وب گردی