رقابت‌های کشتی فرنگی انتخابی جام تختی گرامیداشت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به‌عنوان دومین مرحله از چرخه انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی از روزهای ۲۶ و ۲۷ دی ماه در سالن شهدای هفتم تیر برگزار شد.

کشتی فرنگی انتخابی جام تختی| نفرات برتر مشخص شدند

به گزارش گروه ورزش خبرگزاری آنا درپایان این رقابت‌ها نفرات برتر مشخص شدند که اسامی آن‌ها به شرح زیر است:

لازم به ذکر است بین نفرات سوم مشترک، برای مشخص شدن نفر صاحب سهمیه جام تختی مسابقه برگزار شد.

۵۵ کیلوگرم: ۱- محمد حسینوند پناهی (خوزستان) ۲- مهدی جواهری (قم) ۳- حسین بیژنی (کهگیلویه و بویراحمد) ۴- محمدهادی شعبانی (فارس) ۵- سجاد گزمه (گلستان) ۶- مهیار چراخی (قم) ۷- یونس عیسی بیگ لو (توابع تهران) مهدی احدی گیلان (دیسکالیفه)

۶۰ کیلوگرم: ۱- امیرحسین خوانساری (خوزستان) ۲- محمد نوربخش (تهران) ۳- علیرضا اسدی (اصفهان) ۴- محمد حسیوند (خوزستان) ۵- مصطفی بابایی (تهران) و محمدرضا آقانیا (مازندران) ۷- امین مرادخانی (آذربایجان غربی) ۸- محمد مهرابی (لرستان) ۹- مهدی نجاتی (قم) ۱۰- حمیدرضا کرمی (لرستان)

۶۳ کیلوگرم: ۱- بهنام مرادی (خوزستان) ۲- امید علیایی (اردبیل) ۳- محمدمهدی کشتکار (فارس) ۴- محمد حاجیوند (خوزستان) ۵- اشکان میرکاری (لرستان) و علی گوران (فارس) ۷- علیرضا کارگر (فارس) ۸- عباس چنانی (خوزستان) ۹- رامین آقاخانی (چهارمحال و بختیاری) ۱۰- محمد مهدی عزیزمحمدی (همدان)

۶۷ کیلوگرم: ۱- رضا عباسی (البرز) ۲- شاهین بداغی (خوزستان) ۳- کرامت عبدولی (خوزستان) ۴- مهدی یاری فر (زنجان) ۵- ابراهیم اسحقی (چهارمحال و بختیاری) ۶- محمد امین جبالی فر (قم) ایمان داودی (فارس) ۸- مصطفی گلاوی (سیستان و بلوچستان۹ ۹- امیرحسین عرب (قزوین) ۱۰- مجتبی ولی الهی (مازندران)

۷۲ کیلوگرم: ۱- محمد الیاسی (خوزستان) ۲- میلاد ندایی (اردبیل) ۳- محمدرضا رستمی (فارس) ۴- سجاد بنادری (خوزستان) ۵- برهان بهرام زاده (توابع تهران) و علی عزیزی (مازندران) ۷- وحید میرفتح اللهی (تهران) ۸- احمد خرسانی پور (خراسان جنوبی) ۹- آرمین قره صوفی (قم) ۱۰- حسین محمودی (تهران)

۷۷ کیلوگرم: ۱- هادی علیزاده (قم) ۲- محمدمهدی هداوند (تهران) ۳- عارف حبیب اللهی (تهران) ۴- عظیم گرمرسیری (خوزستان) ۵- علی اکبر عصمتی (گلستان) و حمیدرضا جعفری (فارس) ۷- محمد محمودی (تهران) ۸- محمدحسن حسینی (خراسان رضوی) ۹- رضا عادلی نژاد (خوزستان) ۱۰- علیرضا ارقش (خوزستان)

۸۲ کیلوگرم: ۱- رسول گرمسیری (خوزستان) ۲- سید احسان موسوی (خوزستان) ۳- امیرمحمد ذاکریان (سیستان و بلوچستان) ۴- نریمان مهمدی (خوزستان) ۵- علیرضا مرادی (یزد) و رضا قهرمانی زاده (مرکزی) ۷- سجاد زارعی (خراسان رضوی) ۸- سید محمد حسین جلالی (قم) ۹- نیما پاشایی (آذربایجان غربی) ۱۰- محراب مهمان دوست (خراسان رضوی)

۸۷ کیلوگرم: ۱- حمیدرضا بادکان (تهران) ۲- آرشام بهرام زاده (البرز) ۳- حسین پاکدین (مازندران) ۴- سید مهدی هاشمی (خراسان رضوی) ۵- علی خلیل زاده (مازندران) و عرفان ملازاده (تهران) ۷- ابوالفضل شریفی (مازندران) ۸- علیرضا غفاری (فارس) ۹- امیرعباس شرافتی (تهران) ۱۰- محمد مختاری (مرکزی)

۹۷ کیلوگرم: ۱- حسین شکری (فارس) ۲- مهدی فلاح (تهران) ۳- وحید دادخواه (خراسان رضوی) ۴- میثم ترکمان (تهران) ۵- میلاد سلیمی زند (کردستان) و داود فلاحی (هرمزگان) ۷- محمد رسولی (تهران) ۸- غلامرضا بلالی (اردبیل) ۹- ابوالفضل اصغری (توابع تهران) ۱۰- امیرمحمد نوروزی (توابع تهران)

۱۳۰ کیلوگرم: ۱- آرمان علی زاده عبدولی (خوزستان) ۲- پارسا نظری (خوزستان) ۳- علیرضا حسنوند (لرستان) ۴- مهدی حسین پور (مازندران) ۵- سجاد موسوی (خراسان رضوی) و صابر مرادپور (تهران) ۷- مسعود برزگر (منطقه آزاد اروند) ۸- سمکو قربانی (کردستان) ۹- نوید اله قلی نوه سی (آذربایجان شرقی) ۱۰- محمد حسنوندی پور (لرستان)

۳ نفر نخست این مسابقات مجوز حضور در رقابت‌های بین المللی کشتی جام تختی که اسفندماه برگزار خواهد شد را به‌دست آوردند.

انتهای پیام/۴۱۲۷

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 7 =

آخرین اخبار

وب گردی