۲۸ ورزشکار المپیکی کشورمان از امشب در گروه نخست، عازم توکیو می‌شوند.

اعزام ۲۸ ورزشکار به توکیو از امشب + برنامه مسابقات در هفته اول

به گزارش خبرنگار گروه ورزش خبرگزاری آنا، بازی‌های المپیک ۶ روز دیگر به میزبانی توکیو برگزار خواهد شد و گروه اول ورزشکاران ایرانی امشب ساعت ۲۳:۳۵ دقیقه عازم توکیو می‌شوند؛ ملی‌پوشان المپیکی امشب ابتدا عازم دوحه و پس از آن راهی توکیو می‌شوند.

گروه نخست ورزشکاران شامل ۲۸ نفر هستند که مراسم بدرقه‌ای در CIP فرودگاه امام برای آن‌ها برگزار می‌شود.

اسامی ۲۸ ورزشکار اعزامی که امشب راهی توکیو می‌شوند:

اسامی ورزشکارانی که امشب اعزام می‌شوند، به شرح زیر است:

قایقرانی: نازنین ملایی (روئینگ)
تیروکمان: میلاد وزیری
تنیس روی میز: نیما عالمیان
شمشیربازی: مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد رهبری و محمد فتوحی

تکواندو: میرهاشم حسینی، آرمین هادی‌پور و ناهید کیانی

تیراندازی: مهیار صداقت، نجمه خدمتی، فاطمه کرم‌زاده، هانیه رستمیان، جواد فروغی و آرمینا صادقیان

تیم ملی والیبال: سعید معروف، جواد کریمی، سید محمد موسوی، مسعود غلامی، علی‌اصغر مجرد، امیر غفور، صابر کاظمی، میلاد عبادی‌پور، میثم صالحی، مرتضی شریفی، مهدی مرندی و آرمان صالحی

اسامی ورزشکارانی که یکشنبه اعزام می‌شوند:

دوچرخه‌سواری: سعید صفرزاده

بدمینتون: ثریا آقایی

بوکس: دانیال شه بخش و شاهین موسوی

تیم ملی بسکتبال: صمد نیکخواه بهرامی، حامد حدادی، محمد حسن زاده، بهنام یخچالی، آرون گرامی‌پور، مایک رستم پور، محمد جمشیدی، ارسلان کاظمی، محمد سینا واحدی، پویان جلال‌پور، سعید داورپناه ،نوید رضایی فر

اعزام ورزشکاران در سه‌شنبه شب:

شنا: متین بالسینی

رقابت‌های المپیک از اول مردادماه با برگزاری مسابقه نازنین ملایی در رشته روئینگ و میلاد وزیری در رشته تیراندازی با کمان آغاز خواهد شد.

برنامه رقابت ورزشکاران در هفته اول رقابت‌ها به شرح زیر است:

جمعه اول مرداد:
*قایقرانی (نازنین ملایی): مرحله گروهی روئینگ یک نفره زنان از ساعت ۴ صبح

*تیروکمان(میلاد وزیری): مرحله تعیین رنکینگ انفرادی مردان از ساعت ۸:۳۰ صبح

شنبه ۲ مرداد:
*بدمینتون (ثریا آقایی): مرحله گروهی انفرادی زنان، صبح از ساعت ۴:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۳:۳۰

*بوکس (دانیال شه‌بخش): مرحله یک‌شانزدهم نهایی وزن ۵۷ کیلوگرم

مسابقه صبح از ساعت ۶:۳۰

مسابقه ظهر از ساعت ۱۲:۳۰

*تکواندو (آرمین هادی‌پور): مرحله یک‌هشتم و یک‌چهارم نهایی وزن ۵۸ کیلوگرم مردان از ساعت ۵:۳۰ صبح

مرحله شانس مجدد، رده‌بندی (مدال برنز) و فینال از ساعت ۱۴:۳۰

*تیراندازی (آرمینا صادقیان، فاطمه کرم‌زاده) و (جواد فروغی)

مرحله مقدماتی و فینال تفنگ ۱۰متر بادی زنان و تپانچه ۱۰متر بادی مردان از ساعت ۴ صبح تا ۱۲ ظهر

*دوچرخه‌سواری (سعید صفرزاده): استقامت جاده مردان از ساعت ۶:۳۰ صبح

*قایقرانی (نازنین ملایی): شانس مجدد روئینگ یک نفره زنان از ساعت ۴ صبح

*تنیس روی میز (نیما عالمیان): مرحله مقدماتی دور نخست انفرادی مردان از ساعت ۴:۳۰ و ۹:۴۵ صبح

*شمشیربازی انفرادی (مجتبی عابدینی، علی پاکدامن و محمد رهبری): مرحله یک‌سی‌ودوم تا یک‌چهارم نهایی از ساعت ۴:۳۰ صبح

مرحله نیمه نهایی، رده‌بندی و فینال از ساعت ۱۳:۳۰ ظهر

*والیبال: ایران – لهستان از ساعت ۱۵:۱۰

یکشنبه ۳ مرداد:
*تکواندو (میرهاشم حسینی و ناهید کیانی)

مرحله یک‌هشتم و یک‌چهارم نهایی اوزان ۵۷ کیلوگرم زنان و ۶۸ کیلوگرم مردان از ساعت ۵:۳۰ صبح

مرحله شانس مجدد، رده‌بندی و فینال از ساعت ۱۴:۳۰

*تیراندازی (مهیار صداقت و هانیه رستمیان)

مرحله مقدماتی و فینال تپانچه ۱۰متر بادی زنان و تفنگ ۱۰متر بادی مردان از ساعت ۴:۳۰ صبح تا ۱۲ ظهر

*قایقرانی (نازنین ملایی)

نیمه‌نهایی E و F روئینگ یک‌نفره زنان از ساعت ۴:۳۰ صبح

*تنیس روی میز (نیما عالمیان)

دور دوم جدول انفرادی از ساعت ۹:۳۰ صبح

انتهای پیام/۴۰۵۷/پ

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =

پربازدیدهای سرویس

آخرین اخبار

وب گردی