سومین دوره تجلیل از برترین‌های پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی صبح امروز با حضور رئیس جهاد دانشگاهی و معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، سومین دوره تجلیل از برترین‌های پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی صبح امروز با حضور دکتر حمیدرضا طیبی رئیس جهاد دانشگاهی، دکتر رضا ملک‌زاده معاون تحقیقات و فناوری وزارت بهداشت، دکتر واعظ مهدوی مشاور رئیس سازمان برنامه و بودجه در امور عدالت اجتماعی و توازن منطقه‌ای و جمعی از پژوهشگران در پژوهشکده فرهنگ، هنر و معماری برگزار شد.

در این مراسم پژوهشگران و فناوران برتر جهاد دانشگاهی در حوزه‌های مختلف پژوهشگران، گروه‌های پژوهشی، مرکز خدمات تخصصی، پارک علم و فناوری و مراکز رشد، نشریه، کارفرمای برتر، طرح پژوهشی و فناورانه برتر و واحدهای در حال توسعه برتر تقدیر شدند.

فهرست منتخبان سومین دوره برترین‌های پژوهش و فناوری جهاد دانشگاهی به شرح زیر است:

پژوهشگران برتر

علی منتظری، رئیس پژوهشکده علوم بهداشتی جهاد دانشگاهی

حمیدرضا پوریان فر، مدیرگروه پژوهشی زیست‌فناوری قارچ‌های صنعتی در پژوهشکده بیوتکنولوژی صنعتی

پژوهشگران جوان برتر

نجمه سادات مصطفوی، مدیرگروه پژوهشی توسعه کالبدی شهر

مدیر پژوهشی برتر

سیدحسین میرحسینی، معاون پژوهشی سازمان جهاد دانشگاهی یزد

طرح‌های پژوهشی و فناورانه برتر

بررسی تعدادی از داروهای رایج یا در حال انجام مراحل ثبت در نسوج مصنوعی و سلول‌های بنیادی با اولویت سلول‌های قلب و پوست از محمد حسین نصر اصفهان از واحد رویان

تولید جنین منجمد تعیین جنسیت شده گاو از ابوالفضل شیرازی از پژوهشگاه این سینا

طراحی و بومی‌سازی تستر مخابراطی از سعیدقاضی مغربی از واحد خواجه نصیرالدین طوسی

طراحی و ساخت سیستم کنترل دور برای الکتروموتور ولتاژ متوسط VFD از محمد فرزی از پژوهشکده برق

برنامه آموزشی جامع برای نیروی کار ایرانی از طریق توسعه محتوای الکترونیکی در حوزه کشاورزی از حبیب‌الله اصغری از واحد فناوری اطلاعات و ارتباطات

گروه‌های پژوهشی برتر

حوزه مکانیک از پژوهشکده تکنولوژی تولید با مدیریت حسن محمدی مجد

حوزه زمین‌شناسی نفت از پژوهشکده علوم پایه کاربردی با مدیریت نسیم حیدریان دهکردی

حوزه فرآوری مواد غذای از پژوهشکده علوم و فناوری مواد غذایی با مدیریت غلامعلی گلی محمد

حوزه سلامت روان از پژوهشکده علوم بهداشتی با مدیریت فرزانه مفتون

حوزه مدیریت و برنامه‌ریزی گردشگری از پژوهشکده گردشگری با مدیریت مصطفی امیرفخریان

مراکز خدمات تخصصی برتر

مهندسی فشار قوی از جهاد دانشگاهی واحد علم و صنعت با مدیریت جعفر جعفری بهنام

پزشکی از جهاد دانشگاهی واحد خوزستان با مدیریت مهدی آقا کوچک

مرکز رشد برتر

مرکز رشد فناوری سلامت با مدیریت رضا فضلی

شرکت دانش‌بنیان برتر

شرکت دانش‌بنیان سل تک فارمد با مدیریت ناصر اقدمی

نشریه برتر

فصلنامه علمی پژوهشی گیاهان دارویی با سردبیری شاهین آخوندزاده و میرمسئولی دکتر شمسعلی رضازاده و صاحب امتیازی جهاد دانشگاهی

حامیان برتر پژوهش و فناوری

شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب

سازمان برنامه و بودجه- مشاور عدالت اجتماعی و توازن منطقه‌ای

سازمان برنامه و بودجه- معاون علمی، فرهنگی و اجتماعی

معاونت فناوری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی

شرکت متروی تهران

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =

پربازدیدهای سرویس

آخرین اخبار